Admin

Add new user

Edit user

View Agency Contacts

Zoeken

Taal

English

Français

Español

italiano

Deutsch

Svenskt

Nederlands

中国的

русский

العربية

dansk

norske

Neem contact op met ons

login

Als u nog niet bent geregistreerd kunt u zich eerst registreren Registreren

Als u uw wachtwoord bent vergeten klik hier

Huizen te koop - Lot-et-Garonne, Frankrijk

Loading
- A group of properties. Click to zoom in and see in more detail.

- one or more properties. The number of properties at this location is shown in the symbol. Click to see information about the property or properties.
close

Informatie - Lot-et-Garonne en gebouwen die beschikbaar zijn voor verkoop via Leapfrog Properties

Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne is een departement in het zuidwesten van Frankrijk en maakt deel uit van de huidige regio Aquitaine en is omgeven door de departementen Lot, Tarn-et-Garonne, Gers, Landes, Gironde, en Dordogne. Het klimaat is mild en de jaarlijkse regenval is bijna het minst in Frankrijk. Landbouw de afdeling is een van de rijkste: tarwe is het belangrijkste gewas met maïs en haver komt volgende. Aardappelen, wijnstokken (de beste wijnen zijn die van Clairac en Buzet) en tabak zijn ook belangrijke bronnen van rijkdom. Groente en fruit groeiende zijn welvarende met pruimen-bomen en abrikozen goed gekweekt in de valleien van de Garonne en Lot. Het maken van kalk en cement, tegels, bakstenen en aardewerk, suikerwerk en gedroogde pruimen (Pruneaux d'Agen) en andere lekkernijen, en het brouwen en distilleren, hebben veel van de bewoners.

De hoofdstad Agen is een modern, maar niet onaantrekkelijk stad die ligt aan de rivier de Garonne en is omgeven door boomgaarden van pruimen dat ongeveer 35.000 ton van de wereldberoemde Pruneaux d'Agen produceren per jaar. Dankzij de aangename en milde klimaat kunt u uw verblijf hier te genieten op elk moment van het jaar en de stad heeft ook een aantal prachtige middeleeuwse panden en er is ook de kerk van St Caprais-een romaanse gebouw met meerdere kapellen en het Musee des Beaux Arts is de moeite waard om, met een verzameling van vijf Goyas.

Steden - Lot-et-Garonne

Monflanquin

Huizen te koop - Lot-et-Garonne

De gemiddelde prijs van een woning met 4 slaapkamers te koop in Lot-et-Garonne kost tussen de 230k en 270k euro, terwijl een 2 slaapkamer appartement kost tussen de 115k euro en 135k euro die beide aanzienlijk minder dan het gemiddelde. De afdeling profiteert ook van dat het dicht bij Bordeaux, Dordogne en de stranden van de westkust van Frankrijk terwijl het nog steeds rustig en landelijk. Een aanzienlijke stijging van de prijzen hier door de jaren heen zou niet verrassend en wijst zijn om een goede investeringsmogelijkheid.

Leapfrog Properties
Het dienen van uw panden te koop - Lot-et-Garonne, Frankrijk